Agromak

  Agromak

  AGROMAK Makine İmalat Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1999 yılında seracılık, bahçecilik ve küçük çiftlik işlerinde kullanılan çapalama makineleri, özel maksatlı römorklar ile her çeşit bahçe ekipmanının, üretim ve ithalatının yanı sıra, özel alanlar için Go-Kart’ların üretim ve pazarlamasını gerçekleştirmek amacıyla kurulmuştur.

  AGROMAK, büyük yapı marketler için muhtelif kapasitede “Halı Paternosteri” ve “Redüktörlü Halı Kesme Makinesi” imalatını gerçekleştirmektedir. Artan taleplere cevap verebilmek için üretimlerine; Çim Biçme Makineleri, Tırpanlar, Çapalama Makineleri, Elektrikli-Akülü El Aletleri ve Testereler gibi ev-bahçe, sera-çiftlik, iş yeri, fabrika, sanayi ve tarım merkezlerine yardımcı fonksiyonel aletleri ekleyen AGROMAK, alanında lider birçok markanın Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır.

  SOLAR RÖMORK, TAMAMEN TEMİZ ENERJİ (High. Tech.)

  AGROMAK tarımsal alanda sebze tohumu üretimi ve ithalatı, çiçek, çim tohumları ve gübre gibi bitki besinlerinin üretimi ve satışında da sektörde öncü olmaktadır. Tarımsal alanlarda kullanılmak üzere tasarlanan, elektrik enerjisine veya yakıta ihtiyaç duymayan, temiz enerji (Güneş Enerjisi) odaklı, ileri teknoloji ürünü Solar Römork ve meyve taşıma araçlarını imal etmektedir. Ayrıca 2009 yılında Avrupa ve Amerika pazarında faaliyet gösteren Worth Garden Tools firması ile distribütörlük anlaşması yapan AGROMAK, Worth Garden Tools’un Türkiye’deki faaliyetlerini yürütmeye başlamıştır.

  UZMAN KADRO & ÇIĞIR AÇAN TEKNOLOJİ

  2010 yılında İstanbul Büyükçekmece’de 4000 m² alana sahip, tam donanımlı özel “üretim ve lojistik” merkezine taşınan AGROMAK, tarım ve perakende hizmeti için de faaliyetlerine son hızla devam etmektedir. Kusursuz hizmet ve müşteri memnuniyetini temel ilke edinen AGROMAK, 15 yıllık deneyimi, alanında yeterlilik sınırlarını aşan uzman kadrosu, teknolojinin yaratıcı ve farkındalık yaratan bütün ayrıntılarını benimseyen yenilikçi vizyonu ve sürekli gelişen çizgisi ile her zaman en iyisini sunmayı amaç edinmektedir.

  AGROMAK, bugün “Chef”, “Hobisan”, “Maestro”, “Technos”, “Turbo”, “Yaprak”, “Zenpower” markalarıyla önde gelen zincir yapı marketlere ve bayilere ürün temin etmektedir.


  İLETİŞİM:

  Mimarsinan Merkez Mahallesi, Aka Sokak No:2 Büyükçekmece / İSTANBUL
  Tel: +90 212 861 21 21
  Fax: +90 212 861 23 88
  Web:www.agromak.com.tr
  Mail: info@agromak.com.tr