CEO Mesajı

  CEO MESAJI

  DEĞERLİ İŞ ORTAKLARIMIZ VE VİEM YATIRIM AİLESİ’NİN SEVGİLİ ÜYELERİ,

  Üretim ve hizmetlerimizle varolduğumuz sektörlerde 30 yılı geride bıraktığımız şu günlerde yeni hedeflere doğru koşmanın da heyecanı içindeyiz… Hedefimiz üretim ve hizmetlerimizle öncü konumumuzu devam ettirirken tüm toplumun ve tüketicilerimizin hayat kalitesini artıracak, onların yaşamına katkıda bulunacak yenilikçi üretim, ürün ve uygulamaları hayata geçirmeyi sürdürmek…

  2019 yılı Viem Yatırım açısından özellikle hizmet verdiği alanlarda mevcut yatırımların geliştirildiği, perakende ve üretim sektörüne öncülük eden yeniliklere tanık olduğumuz bir yıldı. 2019 yılında da diğer yıllarda olduğu gibi gelecek nesillerin inisiyatif alabilen, toplumsal konulara ve çevreye duyarlı ve donanımlı yetişmesini hedefleyen sosyal sorumluluk projelerimizi geliştirerek devam ettirdik. 30 yıl içinde faaliyet gösterdiğimiz topluma, çevreye ve ekonomiye sağladığımız sosyal faydalar ise bu başarılarımızı taçlandırdı.

  Kurumsal stratejimiz doğrultusunda, mevcut üretim ve yatırım portföyümüzü büyütürken Viem Yatırım bünyesinde yeni bir büyüme inisiyatif başlatarak üretim ve hizmet şirketlerimizin büyümesine odaklandık. Perakende sektöründe, Tekzen 54 ilde 120 mağaza ile hizmet vererek sektördeki liderliğimizi de pekiştirdik ve perakende alanında önemli yeniliklere imza attık.

  2019 yılında elde ettiğimiz başarıların getirisi olan motivasyon, heyecan ve coşku ile tüm Viem Yatırım Ailesi olarak en önemli sermayemiz olan yaratıcı ve yetkin insan kaynağımız, güçlü yönetim ekibimiz, hizmet ve ürünlerimize hayatlarında yer açan değerli müşterilerimiz ile birlikte, yükselen başarı grafiğimizi 2020 yılında da sürdürmeye kararlıyız.

  2020 yılında, tüm Grup şirketlerimizle birlikte ülke ekonomisinin ve istihdamının en güçlü destekçilerinden biri olmayı sürdüreceğiz. Yurt içinde ve yurt dışındaki gelişmeleri yakından takip ederek kârlı yatırım kararlarına imza atacak ve yeni stratejik işbirlikleri ile gücümüzü pekiştireceğiz.

  Faaliyet gösterdiğimiz her alanda değişimlere açık yaklaşımımızla sektördeki öncü rolümüzü sürdürürken kalite ve güvenin de simgesi olacağız. Desteklerini her zaman yanımızda hissettiğimiz çalışanlarımız ve paydaşlarımıza en içten şükranlarımızı sunuyoruz.

  Saygılarımla,

  MURAT GİGİN / YÖNETİM KURULU BAŞKANI