Maxlines

  Maxlines

  1997 yılında kurulan Maksimum Lojistik, ulusal kargo nakliye işlemlerinden, çok kullanıcılı ve proje bazlı modern depolama ve raflı stoklama hizmetlerine kadar birçok sektörel alanda hizmet vermektedir. Her koşulda güvenli hizmet vermeyi ilke edinen Maksimum Lojistik’in zaman içerisinde depolama ve dağıtım kanalı kendini daha da geliştirmiş, bu nedenle sektörde öncü firmalar arasındaki yerini almıştır. Optimum maliyet ve artan müşteri memnuniyetini hedefleyen Maksimum Lojistik, her müşteri ile “sürdürülebilir, farklılaştırılmış ve ihtiyaca yönelik” lojistik hizmet anlayışını prensip edinerek, modern ve yenilikçi vizyonu zirveye taşıyan lojistik hizmetleri, servisleri, süreç ve sistemlerini araştırıp, müşterilerine sunan “yeni nesil lojistik yönetim anlayışıyla”, iş ortaklarına kesintisiz hizmet veren, geliştirdiği akılcı süreçlerle müşteri memnuniyetini sürekli hedefleyen ve de mutlak suretle sağlayan bir firmadır. Bu sebepten dolayı da Maksimum Lojistik, “Maksimum Hız, Maksimum Verim” ilkesini amaç edinmekte, strateji uzmanı çalışanlarıyla sektördeki resmi ve güven veren duruşunun altını çizmektedir.

  TAKİP EDİLEBİLİR TAM GÜVENLİK

  2012 yılında sektörün ihtiyaçları doğrultusunda yeniden yapılanan Maksimum Lojistik, araç takibinden filo yönetimine, sipariş-tedarik ve yönetiminden güvenli depo güvenliğine kadar uzanan süreçte bilişim teknolojilerini etkin olarak kullanmaktadır. Depo yönetim yazılımları (WMS), araç takip sistemleri, modern tedarik zincirine yönelik yatırımları yaparak, müşterilerine; takip edilebilir, ölçülebilir bir hizmet sunmaya başlamıştır. Bunların yanı sıra dışardan edindiği gıda, mobilya ve patlayıcı sektörü tedarik zincirini tam güvenli bir çatı altında toplamış ve de servis kalitesini uluslararası düzeyde istenilen seviyeye yükseltmiştir. Yapı market sektöründeki tedarikçilerin 1 numaralı lojistik proaktif çözüm ortağı olmuştur/ haline gelmiştir.

  ÇÖZÜM ODAKLI STRATEJİ ÜRETİMİ

  Maksimum Lojistik, 150’ün üzerinde çalışanı ve toplam 25.000 m²’ye ulaşan ve yedi uydu noktadaki depolama alanları ile müşterilerine hem depolama hizmetini hem de yurt içi dağıtım hizmetini aynı anda garantili bir şekilde verebilmektedir. En büyük amaçlarından biri, müşteri memnuniyetine dayalı stratejik hızlı çözüm önerileri getirmek ve her zaman farkındalık yaratacak süreç analizleri yaparak verimliliği artırmaktır.

  En büyük müşterilerinden biri olan TEKZEN Yapı Marketlerinin yurt içi ve yurt dışından teslim aldığı ürünlerin tüm lojistik süreçlerinde yer alarak, Türkiye genelinde 112 mağazaya dağılan başarılı yapıyı kurmuş olduğu fonksiyonel sistemle yönetmiştir. Maksimum Lojistik, lojistik süreçlerini hızlandıran yazılımlarla birlikte müşterilerine sağlıklı çözümler de sunmaktadır. Bu çözümler kurumsal ve yapıcı stratejik derinlik içermekte; her müşteriye özel olarak ele alınmakta, projelendirilmekte ve yürütülmektedir. Maksimum Lojistik’in yıllardır sektörde tercih edilmesindeki en büyük kâr payı hiç kuşkusuz işte bu “Çözüm Odaklı Strateji Üretimi” olmaktadır. Akılcı çözüm stratejisi mutlak başarıyı garantilemektedir.


  İLETİŞİM

  Maxlines Lojistik İstanbul Genel Merkez
  Adres: Mimarsinan Merkez Mahallesi, Aka Sokak No:2 Büyükçekmece / İSTANBUL
  Telefon: +90 212 861 26 26
  Fax: +90 212 861 39 39
  Web: www.maxlines.com.tr