Tekzen

  Tekzen

  Türkiye’nin her ilinde bir mağaza açma hedefi ile başladığı yolculuğuna 57 ilde 134 mağazayla devam eden  yüzde yüz yerli sermayeli TEKZEN, ülke ekonomisine katkılarda bulunurken, binlerce kişiye de istihdam olanağı sağlamaktadır.

  YURT DIŞINDA İLK YERLİ MARKET

  Türkiye’deki toplam 240.000 m2’lik satış alanıyla müşterilerine konforlu ve rahat bir alışveriş imkanı sunan TEKZEN, istikrarlı büyümesini, yurt içinde açtığı mağazaların yanı sıra yurt dışı mağazalarıyla da sürdürmektedir. Romanya’da açtığı mağaza ile yurtdışında mağaza açan ilk yapı market markası olarak adından söz ettiren TEKZEN, Romanya’nın ardından Kıbrıs’ta da mağaza açarak yurtdışı yatırımlarına devam etmiştir.

  Farklı mağaza konseptleri ve dağıtım kanalları aracılığıyla ev, bahçe, ofis gibi yaşam alanları için mobilyadan aydınlatmaya, dekorasyondan boyaya birçok ürün grubunda zengin ürün çeşidi bulunan TEKZEN, müşterilerine aradıkları her ürünü rahatça bulabilecekleri alternatifleri sunmaktadır.

  Tüm paydaşlarına değer katan, sosyal ve çevre sorumluluğu bilincinde, güvenli ve başarılı bir iş ortağı olmak misyonuna sahip TEKZEN:

  “Türkiye’nin ilk yapı market zinciri”
  “Türkiye’nin yüzde yüz sermayeli tek yapı market zinciri”
  “Türkiye’nin en yaygın yapı market zinciri”
  “Türkiye’nin m2 bazında satış alanı en büyük yapı market zinciri”
  “Türkiye’nin yurtdışına açılan ilk ve tek yerli sermayeli yapı market zinciri”dir.


  İLETİŞİM:

  TEKZEN Genel Müdürlük
  Adres: Merkez Mah. Cendere Cad. No: 30
  Bab Plaza 7. Kat Kağıthane / İstanbul

  Telefon: 444 8596
  Web: www.tekzen.com.tr